Školní výlet třídy IX.B na horskou usedlost Ostravice-Muchovice
- ZŠ Naděje

- před 15 hodinami
- Minut čtení: 1
Ve dnech 16.6. a 17.6. 2026 jsme s našimi žáky 8. a 9. ročníku uskutečnili dvoudenní výlet na Ostravici. Výletu se zúčastnilo 6 dětí a 2 pedagogičtí pracovníci.
V úterý dopoledne jsme z autobusové zastávky Ostravice Mazák procházkou došli na místo pobytu. Ubytovali jsme se, připravili a snědli oběd a vyrazili na koně. Osedlané huculy máme tři: Máju, Vilíka a Lunu. Všechny děti absolvovaly projížďku lesem, koně se naučily ovládat a ke konci jízdy jsou všichni kamarádi. Hipoterapie zafungovala u všech.
Po krátké přestávce jdeme chystat dříví a rozdělat oheň, k večeři budou špekáčky. Následuje hygiena a večerka.
Po snídani vyrážíme do Ostravice na vlak. Loučíme se s chaloupkou, psem Mášou, Mourkem, paní Šárkou a jejím manželem.
Děkujeme a někdy zase na shledanou. IX.B













